Kodu valik

Ühe­kordne rida­­e­lamu

See hoonetüüp on mõeldud praktilise meelega inimestele. Siin jälgisime erilise hoolega, et kõik ruutmeetrid saaksid efektiivselt kasutusele võetud. Tänu sellele mahub 90 m2 peale ära suisa neli magamistuba ja suurimas neist on ka garderoob. Teisalt on soovi korral võimalik muuta üks magamistubadest eesruumiga saunakompleksiks või elutoast eraldatud köögiks.

Ühe­kordne rida­­e­lamu

Kes soovib, saab terrassi varjualusest teha  klaasitud talveaia elik külaliste- või saunamaja. Kõige erilisem lisavõimalus on kahtlemata katusesalong, mis sobib nii kontoriks kui magamistoaks, kuid näiteks ka meediatoaks, joogaruumiks või laste mängumaailmaks.

Tube        3 – 7
Pindala  68,3 – 113,6 m2
Õueala   206 – 1534 m2

 

Ühe­kordne rida­­e­lamu

Vanatoa tee 13

Aadress
Suurus
Aia suurus
Hind

Vanatoa tee 13 valmib kevadel 2023

Vanatoa tee 9

Aadress
Suurus
Aia suurus
Hind

Kahe­­kordne rida­elamu

Kahekordse ridaelamu esimesel korrusel asub suur elutuba koos abiruumidega ja teisel korrusel paiknevad magamistoad. Erinevalt tavapärastest ridaelamutest on majaosad keeratud risti – naabrite poole jääb lühem külgsein ja hoovi poole pikem. Sedasi on kõigis elutubades oluliselt rohkem valgust ja hoovialad palju laiemad.

Kahekordne ridaelamu

Teise korruse  vasakpoolsed magamistoad on küll ruutmeetritelt väikesed, kuid võimaldavad erinevaid mööbliplaneeringuid ja neil on kõrged viilkatusealused laed. Ka siin on võimalik valida mitme erineva plaanilahenduse vahel ja muuta terrassi varjualune klaasitud talveaiaks elik külaliste- või saunamajaks.

Tube        4 – 6
Pindala  107 – 117,6 m2
Õueala   181-346 m2

 

Kahe­­kordne rida­elamu

Vanatoa tee 5

Aadress
Suurus
Aia suurus
Hind

Vanatoa tee 5 valmib talvel 2023

Vanatoa tee 11

Aadress
Suurus
Aia suurus
Hind

Vanatoa tee 11 valmib kevadel 2023

Vanatoa tee 7

Aadress
Suurus
Aia suurus
Hind

Rida­­eramu

Jah, tõepoolest ridaeramu. Siin ei ole naabriga mitte ühtegi ühist seina ja hoov on sama suur nagu mõnel eramajal. Lisaks korralikule majapidamisruumile paikneb esimesel korrusel ka üks magamistuba, mis võib samuti täita kabineti või külalistetoa ülesannet. Loomulikult on ka siin avar ja hästi tsoneeritav elutuba ning iga majaosa baashind sisaldab eesruumiga saunakompleksi.

Rida­­eramu

Teisel korrusel on võimalik kaks väiksemat ruumi kokku liita. Sedasi saab luua eraldi garderoobi ja vannitoaga magamistoa, millel on kõrge viilkatusealune lagi.

 

Tube        5 – 7
Pindala  134 m2
Õueala   289-762 m2

 

Rida­­eramu

Vana-Altoa tee 6

Aadress
Suurus
Aia suurus
Hind

Vana-Altoa tee 6 valmib talvel 2022/2023

Kõik müügis olevad majaosad

Aadress
Suurus
Aia suurus
Hind
Järgmine teema
Arhi­tektuur

Kodulehel kasutatud pildid on illustratiivsed ning võivad erineda lõplikult välja kujunevast elukeskkonnast.