Müügiinfo

Konstruk­tsioon

Vundament

Monoliitsest raudbetoonist soojustatud plaatvundament. Krohvitud sokkel.

Kande­konstruktsioon

Kandekonstruktsioon projekteeritakse tänapäevastest energiasäästlikest materjalidest.

Ühekordsel ridaelamul on puitelementidest seinad, katuselae kandekonstruktsioonideks on puitfermid. Korterite välisseinad on puitlaudised puitkarkassil ning korterite vahelised seinad on betoneeritud betoonplokist.

Kahekordse ridaelamu kandekonstruktsiooniks on betoonplokk. Vahe- ja katuselagedeks on betoonõõnespaneelid. Korterite välisseinad ja korterite vahelised seinad on betoonplokist.

Fassaad ja katus

Fassaadikatteks on krohv, peitsitud horisontaalne ja vertikaalne puitlaudis ning terasplekk. Avatäideteks on kolmekordse paketiga puitaknad. Viilkatuste katteks on terasplekk ja lamekatustel rullmaterjal.

Terrassid, varikatused ja kuurid

Terrassid, varikatused ja kuurid rajatakse puidust. Kuuridel on lukustatav uks ja nad on kütmata.

Siseviimistlus

Metallkarkassil mittekandvad siseseinad, mis täidetakse mineraalvillaga ja kaetakse kipsplaatide või laudisega. Laed kaetakse kipsplaatide või laudisega. San ruumide seinad on osaliselt plaaditud ja osaliselt värvitud. Eluruumide põrandakatteks on parkett või LVT kate. Esikus ja märgades ruumides on põrandad plaaditud. Seina, lae ja põrandakatte materjalid sõltuvad valitud siseviimistluspaketist. Kahekordsetel hoonetel on puidust trepid.

Tehno­süsteemid

Energiatõhusus

Hoonete energiaklass on A. Küttesüsteem baseerub maasoojuspumpadel ja põrandaküttel. Sundventilatsioon on soojatagastusega. Hoonete katustel on elektrit tootvad päiksepaneelid. Igal ridaelamul on üks ühine tehnoruum, milles asuvad boiler, soojuspump, elektrikilp ja peaveemõõdusõlm. Majaosade sanruumides või panipaikades asuvad ventilatsiooniseadmed.

Elekter, side, vesi ja kanalisatsioon

Igal hoonel on üks elektriliitumine. Tehnoruumis asuvast peakilbist hargnevad edasi majaosade jaotuskilbid. Iga majaosa parkimisalale on võimalik paigaldada elektriauto laadija. Päikesepaneelid on kogu maja peale ühised. Igasse hoonesse tuleb Telia valguskaabel. Vee- ja kanalisatsioonisüsteem on tsentraalne.

Müügi­protsess

 1. Broneerimine

  Kliendiga sõlmitakse broneerimiskokkulepe, mis kehtib võlaõigusliku lepingu sõlmimiseni. Ostusoovi kinnitamiseks tasub ostja broneerimislepingu sõlmimisel 5000 euro suuruse ettemakse.

 2. Võlaõigusleping (VÕL)

  Kliendiga sõlmitakse notariaalne võlaõiguslik müügileping, milles lepitakse kokku kõik tehingu detailid. Võlaõigusliku lepinguga tasub ostja 10% ostusummast.

 3. Asjaõiguslik leping (AÕL)

  Majaosa valmimisel sõlmitakse notariaalne asjaõiguslik leping, kus ostja tasub ülejäänud osa ostusummast ning toimub majaosa omandiõiguse üleminek. Asjaõigusleping tuleb sõlmida 1 kuu jooksul peale majaosa lõplikku valmimist. Majaosad vormistatakse juriidiliselt korteriomanditena ja igasse hoonesse luuakse korteriühistu.

Lepingu hinnas sisaldub:

 • Majaosa ja õueala lõplik valmidus vastavalt projektdokumentatsioonile ja siseviimistluspaketile
 • Tasu tehnovõrkude rajamise ja liitumise eest (vesi, elekter, kanalisatsioon)
 • Andmeside ja telefonside valmidus
 • Kaks parkimiskohta kinnistul
 • Majaosa joonistel näidatud kuur või panipaik, terrass ja varjualused

Lepingu hinnas ei sisaldu:

 • Andmeside ja telefoniside teenuste liitumistasud
 • Müügilepinguga seotud notaritasud ja riigilõivud

Maaklerite kontaktid

Telli köök Aunmanist!

Aunman - ainulaadne, läbimõeldud ja toimiv eestimaine eksklusiivmööbel.

Võta ühendust:

tel: 5568 3066

Tutvu Aunmaniga

Finantseerimine

LHV

Iti Pihlak

tel: 6802735

Tartu mnt 2, Tallinn

Küsi pakkumist

Coop Pank

Merle Kuller

tel: 53081040

Maakri 30, Tallinn

Küsi pakkumist

Citadele

Lea Mägi

tel: 5887 0967

Narva mnt. 63/1, Tallinn

Küsi pakkumist

Pinered

Rabarebase aedlinna rajab kinnisvaraettevõte Pinered. Me tegeleme ruumi loomisega, tehes seda algusest lõpuni ise. Me oleme arendajad, disainerid ja ehitajad. Sedasi saame olla kindlad, et meie rajatud ruutmeetritel on kõige rohkem ruumi. Me alustasime juba lapsepõlves mänguklotside ja metsaonnidega ning õppisime hiljem ülikoolis ehitusinsenerideks ja arhitektideks. Tänaselgi päeval täiendame pidevalt oma teadmistepagasit ja nüüdseks on meil kogunenud üle kümne aasta praktilist töökogemust ehitusvaldkonnas. Meie inimeste käe all on projekteeritud ja ehitatud kümneid eramuid, kortermaju ja büroopindu.

Pinered sündis vajadusest rajada iseendile kodud. Täna elavad Pineredi majades ka meie sõbrad ja kolleegid. Meie sooviks on anda kõigile võimalus saada osa Pineredi loodud ruumist. See meeldib meile ja see on asi, mida me kõige paremini oskame. Meie unistuseks on jätta endast maha kestev ja väärtuslik pärand.

 

Järgmine teema
Blogi